X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

کلاس زبان اسپانیایی در کرج - آموزشگاه زبان اسپانیایی در کرج

02632728197 مشاوره و ثبت نام
کلاس های اسپانیایی در کرج
در ادامه این مطلب به بررسی شرایط آموزش زبان اسپانیایی می پردازیم
آموزشگاه دیار دانش
آموزشگاه دیار دانش

آموزشگاه زبان اسپانیایی در کرج

آموزشگاه دیار دانش با بهره جویی از اساتید متخصص با تحصیلات آکادمیک در حوزه تدریس زبان اسپانیایی به برگزاری کلاس ای آموزش زبان اسپانیایی در کرج می پردازد؛ که این دوره ها و کلاس ها به صورت گروهی، خصوصی و پکیج برای شما عزیزان برگزار می گردد.

آموزشگاه زبان اسپانیایی در کرج

موسسه زبان اسپانیایی دیار دانش در کرج

آموزشگاه دیار دانش تنها موسسه تخصص در حوزه آموزش زبان اسپانیایی در شهر کرج می باشد و یک گزینه مناسب برای ادامه مسیر آموزش زبان اسپانیایی برای شما عزیزان می باشد. آموزشگاه دیار دانش جزو با سابقه ترین آموزشگاه های کشور در حوزه آموزش زبان اسپانیایی و هم چنین معتبرترین مرکز آموزش زبان اسپانیایی در کرج می باشد.

آموزشگاه زبان اسپانیایی در کرج

کلاس زبان اسپانیایی آنلاین

از آنجاییکه به دلیل پاندمی کرونا و هم چنین عدم وجود استاد تخصصی در برخی از شهرستان های کشور عزیزمان، آموزشگاه دیار دانش کلاس های زبان اسپانیایی را به صورت آنلاین نیز به شما ارائه می دهد. کلاس های آنلاین زبان اسپانیایی با استفاده از بهترین زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری رای شما عزیزان در سراسر کشور برگزار می گردد.

تدریس زبان اسپانیایی در کرج

آموزشگاه زبان اسپانیایی در کرج

برای هموطنان عزیز تهرانی نیز این کلاس ها به صورت آنلاین و حضوری برگزار می گردد و شما بسته به سطح خود و زمان مورد نیاز خود برای شما برنامه ریزی به عمل خواهد آمد تا در کوتاهترین زمان ممکن به بالاترین سطح ممکن برسید.

آموزشگاه زبان اسپانیایی در کرج

هزینه کلاس های زبان اسپانیایی در کرج

بسته به نوع کلاس های انتخابی شما هزینه ها متفاوت می باشد که برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید؛ همواره کلاس های زبان اسپانیایی در آموزشگاه دیار دانش با هزینه پایینتری نسبت به سایر موسسات به شما عزیزان ارائه می شود.

بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در کرج

آموزشگاه زبان اسپانیایی در کرج

با اختلاف آموزشگاه زبان دیار دانش معتبرترین آموزشگاه در حوزه آموزش زبان اسپانیایی در کرج و استان البرز می باشد که با بهره مندی از اساتید به نام این حوزه، شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به بالاترین سطح موردنظرتان خواهد رساند. کلاس های آموزش زبان اسپانیایی در آموزشگاه دیار دانش 100% تضمینی بوده و شما می توانید در صورت عدم رضایت در جلسه اول تمام مبلغی که پرداخت کرده اید را پس بگیرید.

چرا زبان اسپانیایی ؟

امروزه کشور اسپانیا و سایر کشور هایی که زبان رسمی آن کشور ها اسپانیایی می باشد (کشور های آمریکای جنوبی)؛ مقصد توریستی و تحصیلی و یا کاری بسیاری از مردم می باشد؛ این امر ما را به یادگیری زبان اسپانیایی هدایت می کند. علاوه بر این ها شرایط جوی که کشور اسپانیا برای مهاجرت در نظر گرفته است این امکان را برای ما فراهم می کند که با اخذ مدرک این زبان مهاجرت راحت تری به این کشور داشته باشیم.

ثبت نام کلاس های آموزش اسپانیایی

آموزشگاه دیار دانش در فواصل مختلف کلاس های اسپانیایی را استارت می کند که با تماس با کارشناسان ما می توانید از جزئیات این کلاس ها اطلاعات دریافت کنید؛ در ضمن کلاس های اسپانیایی با توجه به شرایط زمانی شما نیز برنامه ریزی می شود تا در کمترین زمان ممکن به بالاترین سطح از زبان اسپانیایی دست پیدا کنید.

منابع زبان اسپانیایی

بهترین منبعی که برای یادگیری زبان اسپانیایی وجود دارد؛ کتاب های Prisma (پریسما) می باشد؛ که مطابق با آخرین تغییرات و جدیدترین چاپ این کتاب در اختیار شما قرار می گیرد.

طول دوره آموزشی زبان اسپانیایی

بسته به میزان فشردگی کلاس ها متغیر می باشد؛ اما برای رسیدن به سطح متوسط حداقل باید 6 ماه، کلاس ه را به صورت فشرده بگذرانید و در صورت داشتن زمان کافی، نهایتا یک سال و نیم برای رسیدن به سطح ایده آل زبان اسپانیایی زمان کافی می باشد.

یادگیری زبان اسپانیایی در کرج

آموزشگاه زبان اسپانیایی در کرج

آموزشگاه دیار دانش این امکان را برای شما فراهم نموده تا با بهره مندی از مجرب ترین اساتید اسپانیایی در کرج به یک آموزش ایده آل و مطمئن دست یدا کنید؛ در ضمن آموزشگا دیار دانش در صورت                                                                                              


 • بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در کرج کجاست؟؟

  آموزشگاه دیار دانش با بهره مندی از برترین اساتیدمتخصص با تحصیلات آکادمیک در حوزه زبان اسپانیایی در خدمت شما عزیزان می باشد

 • چقدر طول میکشه زبان اسپانیایی رو یاد بگیریم؟؟

  معمولا برای یادگیری هر زبانی می بایستی زمان گذاشت و بسته به اینکه چقدر زمان به این امر اختصاص دهیم مدت زمان یادگیری ما متغیر است اما به صورت کلی بسته به خصوصی یا گروهی گذراندن دوره آموزش ، بین 6 ماه تا دو سال زمان نیاز است


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • میثم
  برای شرکت در کلاسهای اسپانیایی در کرج باید از کجا شروع کنیم؟
  • مدیر سایت

   برای شرکت در کلاسهای زبان اسپانیایی در کرج و اطلاع از دوره ها با ما در تماس باشید

 • مریم امینی
  برای ثبت نام در کلاس اسپانیایی در کرج باید چکار کنیم ؟
  • مدیر سایت

   برای ثبت نام کلاس های اسپانیایی در کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید

 • سروش
  کلاس های زبان اسپانیایی در کرج از چه زمانی آغاز می شود
  • کلاس های زبان اسپانیایی در کرج به صورت حضوری در طول فصول مختلف در حال آغاز می باشد

 • هلیا
  آموزشگاه زبان اسپانیایی در کرج در کجا هستید؟
  • سه راه گوهردشت

تماس بگیرید