آموزشگاه زبان آلمانی در کرج - کلاس آلمانی در کرج

02632728197 مشاوره و ثبت نام
دوره های زبان آلمانی در کرج

در سال های اخیر زبان آلمانی بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است از آن جهت که در بسیاری از کشور های اروپایی گویش می شود و کشور آلمان خود نیز به یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت تبدیل شده است

آموزشگاه دیار دانش
آموزشگاه دیار دانش

کلاس زبان آلمانی در کرج :

آموزشگاه زبان آلمانی دیار دانش (معتبر ترین آموزشگاه زبان در کرج) با داشتن سال ها تجربه در این حوزه با بهره جویی از مدرسان تخصصی، با کیفیت ترین کلاس های آلمانی در کرج را برگزار می کند؛ این کلاس ها به گونه ای طرح ریزی شده است که بسته به نیاز دانش پذیر، طول دوره را می توان تعیین کرد و حتی می توان در کوتاه ترین زمان ممکن نمره ی قبولی در آزمون گوته را به راحتی کسب نمود.

آموزشگاه زبان آلمانی در کرج

آموزشگاه زبان آلمانی در کرج 
آموزشگاه دیار دانش با بهره گیری از اساتید مجرب حوزه تدریس زبان آلمانی در دو بخش مکالمه و ویژه آزمون گوته برنامه های خود را به شما ارائه می دهد. برای شرکت در کلاس های زبان آلمانی در کرج به صورت حضوری با ما تماس بگیرید. آموزشگاه دیار دانش کلاس های زبان آلمانی خود را به صورت (پکیج،ترمیک،خصوصی و نیمه خصوصی) برگزار می کند که کلاس های شما پس از تعیین سطح و مشاوره به شما معرفی می شود. حال برای کسانی که قصد مهاجرت و گرفتن مدرک زبان آلمانی  را برای ارائه به سفارت دارند؛یک برنامه مدون و ایده آل برنامه ریزی می شود.

نمونه سوالات آزمون زبان آلمانی گوته

آموزشگاه زبان آلمانی در کرج
نمونه سوالات A2 آزمون گوته

نمونه سوالات A1 آزمون گوته

آموزشگاه زبان آلمانی :


یک آموزشگاه زبان آلمانی باید از اساتید تخصصی و مجرب در بخش های مختلف زبان آلمانی بهره جویی کند؛ همچنین با وجود شرایط ویژه برای هر زبان آموز برای وی برنامه ریزی کند. جهت شرکت در کلاس های زبان آلمانی آموزشگاه دیار دانش با ما تماس بگیرید.

کلاس های زبان آلمانی آموزشگاه دیار  دانش

آموزشگاه زبان آلمانی در کرج
این کلاس ها همه روزه به صورت آنلاین و حضوری (خصوصی و گروهی) برای همشهریان عزیز کرجی دایر می باشد لازم به یادآوری است که با بهترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در خدمت شما عزیزان هستیم.

کلاس آنلاین زبان آلمانی در کرج

 آموزشگاه زبان آلمانی در کرج
بنابر شرایط خاص فعلی، آموزشگاه دیار دانش با بهترین زیر ساخت های لازم برای برگزاری کلاس های آنلاین زبان آلمانی در بسته های مختلف این امکان را برای شما فراهم می آورد. لازم به ذکر است تمامی متقاضیانی که در سراسر کشور متقاضی شرکت در کلاس های زبان آلمانی هستند و دسترسی به استاد مناسب برای شرکت در کلاس های حضوری ندارند؛ به ویژه شهرستان ها، می توانند در کلاس های آنلاین زبان آلمانی ما شرکت کنید.

منابع زبان آلمانی :

آموزشگاه زبان آلمانی در کرج
منابع مختلفی برای فراگیری زبان آلمانی وجود دارد؛ اما کارشناسان ما در آموزشگاه دیار دانش برای آن دسته از دوستانی که قصد شرکت در آزمون گوته را دارند کتاب های منشن(Menschen) و برای آن دسته از دوستانی که برای یادگیری مکالمه زبان آلمانی در کلاس ها شرکت می کنند کتاب های استارتن وین (starten wir) را معرفی و تدریس می نماییم.

هزینه های کلاس زبان آلمانی :

آموزشگاه زبان آلمانی در کرج
بسته به نوع کلاس و فشردگی آن متغیر می باشد که جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است که برای کلاس های زبان آلمانی نسبت به سایر موسسات تخفیف های خوبی در نظر گرفته شده است.

هزینه کلاس زبان آلمانی گوته :

هزینه ی کلاس زبان آلمانی
هزینه این کلاس ها بسته به نوع نیاز شما و زمان و سطح زبان آلمانی شامل تغییرات می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مزیت کلاس های آنلاین زبان آلمانی در کرج :

 • استفاده از بهترین سخت افزار و نرم افزار برای تشکیل کلاس
 • تشکیل کلاس ها بر اساس نیاز دانش پذیر
 • برگزاری کلاس ها برای تمامی سطوح
 • برگزاری کلاس ها برای تمامی سنین

سطوح مختلف زبان آلمانی :

 • سطوح مقدماتی شامل سطوح A1 و A2 می باشد که :
 • A1 : در حد کلمات روزمره و ابتدایی را می توانید درک کنید.
 • A2 : می توانید در موقعیت های غیر پیچیده و ساده منطور خود را به دیگران بیان کنید.
 • سطوح متوسط شامل سطوح B1 و B2 می باشد که :
 • B1 : می توانید از پس  مسائل خود بربیایید.
 • B2 : می توانید متون دشوار و پیچیده را درک کنید.
 • سطوح پیشرفته شامل سطوح C1 و C2 می باشد که :
 • C1 : واژه های پیچیده زیادی را می توانید درک کنید.
 • C2 : هر آنچه که به زبان آلمانی مواجه شود بدون هیچ مشکلی می فهمند.

چرا زبان آلمانی :

 1. پرگویش ترین زبان اروپا
 2. پیشرو بودن آلمانی ها در صنعت آلمانی
 3. آماده بودن زمینه ی تحصیل در بهترین دانشگاه ها
 4. زبان اکثر بزرگان تاریخ
 5. شباعت اکثر کلمات آن به زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان آلمانی :

کلاس مکالمه زبان آلمانی

یکی از علت های سخت بودن یادگیری زبان آلمانی اللخصوص در بخش مکالمه داشتن قواعد پیچیده و سخت این زبان است. در کلاس های آلمانی در کرج آکادمی حصاری شما علاوه بر یادگیری قواعد درست، نحوه ی مکالمه کردن به زبان آلمانی را نیز می توانید به راحتی فراگیرید.

انواع آزمون زبان آلمانی :

 1. گوته (GOTE)
 2. TesDaf
 3. DSH
 4. Tels

آزمون های زبان آلمانی در چند سطوح برگزار می گردد؟

خوشبختانه آزمون های زبان آلمانی بالعکس آزمون های زبان انگلیسی  در 6 سطح متفاوت برگزار می گردد؛ و شما بسته به نیاز خود سطح مورد نظرتان را انتخاب و در آزمون آن سطح شرکت می کنید. این سطوح شامل A1,2 ، B1,2 ، C1,2 ، می شود.

سطوح مختلف زبان آلمانی

آزمون TesDaf :

نوع دیگر آزمون گوته می باشد و بیشتر برای کسانی که قصد تحصیل در دانشگاه های کشور آلمان دارند مناسب است؛ این آزمون بین المللی شامل سطوح B2 و C1 می باشد که سطوح نسبتا بالایی را دریافت کنید؛ پس با شرکت در کلاس های آلمانی در کرج آکادمی حصاری نمره ی قبولی را کسب کنید.

اعتبار مدرک زبان آلمانی (گوته) :

اعتبار مدرک گوته مادام العمر می باشد؛ اما در برخی موارد می گویند بهتر است که بیش از دو سال از دریافت آن نگذرد.

نمره ی قبولی در آزمون های زبان آلمانی :

نمره ی قبولی در آزمون های گوته 60 از 100 می باشد که به طور کلی آزمون شما توسط دو استاد از کمسیون امتحانی تصحیح می شود.

کلاس های بحث آزاد زبان آلمانی :

آکادمی حصاری برای اولین بار کلاس های بحث آزاد زبان آلمانی در کرج را برگزار می کند. این کلاس ها برای افرادی می باشده تا حد متوسط بر روی زبان آلمانی مسلط باشند که این سطح توسط کارشناسان ما با انجام تعیین سطح مشخص می شود. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان آکادمی ما تماس حاصل فرمایید.

آزمون گوته چیست ؟؟؟

آزمون گوته Goethe
آزمون ارزشیابی سطح زبان آلمانی شما جهت کار یا تحصیل در کشور آلمان می باشد که توسط سفارت این کشور برگزار می شود. سطح مورد قبول این آزمون  می باشد که البته برخی مواقع بسته به مقصد شما  نیز مورد قبول واقع می شود؛ آزمون گوته همانند آزمون آیلتس بین المللی می باشد. به طور کلی همانطور که قبلا گفته ایم داشتن مدرک آیلتس به معنای داشتن تسلط کافی بر روی زبان خارجی است که در آزمون گوته هم به این معنا می باشد یعنی داشتن مدرک گوته نشان دهنده ی تسلط شما بر روی زبان آلمانی می باشد. در کشور هایی هم چون لیختن اشتاین، اتریش  و سوئیس، برای ادامه ی تحصیل باید این مدرک را به همراه داشته باشید. 
 

تاریخچه زبان آلمانی :


زبان آلمانی، یک زبان ژرمنی غربی می باشد که در اروپای مرکزی صحبت می شود و همچنین در کشور های آلمان، اتریش، سوئیس و تیرول جنوبی ایتالیا نیز به زبان آلمانی گویش می کنند. در این زبان برخی از واژگان با برخی از واژگان زبان های دانمارکی؛ نروژی و سوئدی شباهت بسیاری دارند. زبان آلمانی دارای بیش از 100 میلیون گویش دارد و از پرگویشترین زبان اروپایی می باشد.
 

هزینه آزمون گوته :


هزینه ی آزمون نسبت به سطوح مختلف این زبان محاسبه می شود :
 

A1 105 یورو
A2 125 یورو
B1 210 یورو
B2 240 یورو
C1 270 یورو
C2 295 یورو


سطوح مختلف آلمانی :

سطوح مختلف زبان آلمانی
زبان آلمانی همانند زبان های دیگر دارای سه سطح اصلی  تا  می باشد که هرکدام از این سطوح خود شامل دو بخش  هستند. به طور مثال : A1 و A2
 

آزمون زبان آلمانی :


 گوته نام دارد که توسط سفارت آلمان برگزار می شود و فقط و فقط هم نمره این آزمون مورد تایید کشور آلمان می باشد و هیچ مدرک دیگری مورد تایید نیست.
 

آموزش زبان آلمانی :


از آنجاییکه آموزش زبان آلمانی جزء کارهای سخت می باشد بسیار بسیار مهم است که استاد شما چگونه با شما کار کند پس اولین اصل آموزش مدرس خوب می باشد که آموزشگاه دیار دانش از آن بهره مند است.

مزایای کلاس های زبان آلمانی آموزشگاه دیار دانش در کرج :


1.    بهره مندی از اساتید مجرب و متخصص
2.    هزینه پایین تر نسبت به سایر موسسات
3.    ارائه آخرین منابع مطابق با آخرین تغییرات
4.    امکان حضور در کلاس ها به صورت آنلاین و حضوری
5.    مشاوره جهت مهاجرت و ثبت نام آزمون گوته
و.....

 

شرایط آزمون :


این آزمون در کشور ایران نیز برگزار می شود و مدت اعتبار آن تا دو سال است. شما برای گرفتن نمره ی قبولی در این آزمون حداقل باید به بیش از 60% از سوالات آزمون گوته را پاسخ دهید.

چگونه راحت تر زبان آلمانی یاد بگیریم؟؟؟

 • در اینجا به چند نکته ساده می پردازیم که تاثیر زیادی در سرعت یادگیری ما خواهد داشت:
 • زبان کامپیوتر و موبایل خود را آلمانی کنیم
 • فیلم و برنامه های تلویزیونی آلمانی ببینیم و سعی کنیم بعد از مدتی بدون زیر نویس ببینیم
 • مقاله ها و کتاب های آلمانی بخوانیم
 • موسیقی ها و پادکست های آلمانی گوش کنیم

آموزشگاه تخصصی زبان آلمانی در کرج

آموزشگاه دیار دانش به عنوان تنها مرکز تخصصی برگزاری کلاسهای زبان آلمانی درکرج دوره های خودرا برگزار مینماید که شما می توانید از طریق تماس با مشاوران ما اطلاعات کافی را کسب نمایید.

آموزشگاه تخصصی زبان آلمانی به چه معناست؟؟؟؟؟

به این معنا که از اساتید و منابع و سیلابس کاملا منحصر به فرد و تخصصی استفاده شود به طوری که در جهت سریع در امر آموزش شما عزیزان نمایان باشد که حال آموزشگاه زبان آلمانی در کرج توسط آموزشگاه دیار دانش به صورت کاملا تخصصی به ارائه این خدمات می پردازد.

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی درکرج

آموزشگاه دیار دانش به عنوان یک مرکز آموزش محور در حوزه آموزش زبان آلمانی درکرج چه درفیلد آزمون گوته و چه در فیلد مکالمه زبان آلمانی بهترین انتخاب برای رسیدن هرچه سریع تر شما به هدف خود میباشد.

آیا یادگیری زبان آلمانی دشوار است؟؟؟

باید بگوییم بلی ، چراکه زبان آلمانی یکی از سخت ترین زبان ها می باشد اما با یک آموزش اصولی و هدفمند شما بسیار سریع تر از آنچه که تصور کنید به آن چه که میخواهید خواهید رسید پس این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که شما عزیزان با چه مرکز وچه استادی این مسیر را آغاز می کنید.

کارشناسان ما در آموزشگاه دیار دانش به عنوان تخصصی ترین مرکز زبان آلمانی درکرج با یک برنامه ریزی مشخص و هدفمند این امررا برای شما محقق می نمایند

 

 


 • بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در کرج کجاست؟؟

  آموزشگاه دیار دانش به عنوان تخصصی ترین مرکز آموزش زبان آلمانی در کرج با بهره مندی از برترین اساتید این حوزه کلاسهای زبان آلمانی را برای شما برگزار می نماید

 • چقدر طول میکشه زبان آلمانی رو یاد بگیریم؟؟

  این امر به صورت مستقیم بستگی به سطح دانش قبلی و همچنین مقدار زمانی که شما برای این موضوع در طول روز اختصاص می دهید دارد ، اما به صورت کلی بسته به گذراندن دوره آموزش زبان آلمانی به صورت خصوصی و یا گروهی از 6 ماه الی دو سال باید به آموزش زبان آلمانی زمان اختصاص دهید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
 • علی سلطانی
  درود فروتن شما جذب مدرس هم دارید؟
 • سارا
  برای شرکت پر کلاسهای زبان آلمانی در کرج باید از کجا شروع کنم؟
  • برای شرکت در کلاسهای زبان آلمانی در کرج با کارشناسان ما تماس بگیرید

تماس بگیرید