X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

دانشگاه گریگور تی پوپا Grigore T. Popa رومانی

02632728197 مشاوره و ثبت نام
دانشگاه گریگور تی پوپا

دانشگاه گریگور تی پوپا Grigore T. Popa رومانی یکی از مراکز عالی برای تحصیل در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، مهندسی زیست پزشکی و.. است که فرصت تحصیل ایده‌آل را برای دانشجویان بومی و بین المللی را با بهترین شرایط فراهم می‌نماید. 

آموزشگاه دیار دانش
آموزشگاه دیار دانش

دانشگاه پزشکی و داروسازی گریگور تی پوپا Grigore T. Popa از جمله مراکز آموزش عالی معتبر و ارزشمند در زمینه تحصیل دندانپزشکی در رومانی است. این دانشگاه توانسته است توجه بسیاری از دانشجویان را در کشور رومانی به خود جلب نماید چرا که هزینه تحصیل در این دانشگاه بسیار مناسب است و مدرک آن نیز از اعتبار جهانی برخوردار است. 

در این مقاله از آموزشگاه تخصصی دیار دانش قصد داریم راجع به دانشگاه گریگور تی پویا اعم از دانشکده‌ها، نحوه پذیرش، هزینه تحصیل، رشته‌های دانشگاه، تحصیل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و... اطلاعات کاملی را ارائه نماییم. 

لازم به ذکر است کارشناسان و مشاوران متخصص آموزشگاه دیار دانش در زمینه ارائه مشاوره تحصیل در دانشگاه گریگور تی پوپا رومانی آمادگی دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و کامل‌تر از طریق شماره‌های درج شده، ارتباط بگیرید. 

آشنایی با دانشگاه گریگور تی پوپا Grigore T. Popa

دانشگاه Grigore T. Popa یک دانشگاه علوم پزشکی در رومانی است که در لیست رده بندی دانشگاه‌های برتر جهان قرار دارد. این دانشگاه در سال 1879 به عنوان دانشگاه پزشکی تاسیس گردید و در سال 1948 دانشکده‌های داروسازی و دندانپزشکی به دانشکده پزشکی این دانشگاه اضافه شد. شایان ذکر است که این دانشگاه دارای 4 دانشکده شامل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و مهندسی زیست پزشکی می‌باشد. 

رشته‌های دانشگاه Grigore T. Popa رومانی

دانشگاه گریگور تی پوپا شامل 4 دانشکده است که رشته‌های مختلف تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در آن ارائه می‌گردد. این رشته‌ها شامل موارد زیر است:

 • پزشکی عمومی

 • دندانپزشکی

 • ایمپلنت

 • داروسازی

 • فیزیوتراپی

 • تغذیه و رژیم غذایی

 • مدیریت خدمات بهداشتی

 • روش‌های غیر تهاجمی تشخیص و درمان پزشکی و دندانپزشکی

تحصیل پزشکی در دانشگاه گریگور تی پوپا

تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه گریگور تی پوپا- آموزشگاه دیار دانش

دانشکده پزشکی دانشگاه Grigore T. Popa از جمله مشهورترین و قدیمی‌ترین دانشکده‌های پزشکی در رومانی است که به لحاظ تغییراتی که در آن به لحاظ کیفیت آموزشی و نحوه عملکرد بی بدیل آموزشی آن منجر به معروف شدن و دریافت گواهی کیفیت گردیده است. مدت زمان تحصیل پزشکی در این دانشکده 6 سال طول می‌کشد و دروس به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و رومانیایی تدریس می‌گردند. 

تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه Grigore T. Popa

تحصیل دندانپزشکی در دانشگاه گریگور تی پوپا براساس اصول سازمان یافته آموزشی انجام می‌شود. میزان کیفیت عملکرد این دانشکده در حدی است که آن را تبدیل به یکی از معتبرترین دانشکده‌های دندانپزشکی در منطقه نموده است. مدت زمان تحصیل در این دانشکده نیز 6 سال می‌باشد و به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و رومانیایی تدریس می‌گردد. 

تحصیل داروسازی در دانشگاه Grigore T. Popa

تحصیل داروسازی در دانشگاه گریگور تی پوپا به دلیل اینکه در این دانشکده فعالیت‌های پژوهشی، آموزشی، برنامه‌های مطالعاتی و... از جمله اهداف اصلی آن است، بسیار مورد توجه دانشجویان قرار گرفته است. آموزش افراد متخصص از جمله اولویت‌های اصلی این دانشکده است. مدت زمان تحصیل در این دانشکده نیز 5 سال می‌باشد و به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و رومانیایی تدریس می‌گردد. 

تحصیل مهندسی زیست پزشکی در دانشگاه گریگور تی پوپا

دانشکده مهندسی زیست پزشکی دانشگاه Grigore T. Popa از جمله دانشکده‌هایی است که در دو حوزه علوم کاربردی و سلامت در حال فعالیت است و روند آموزشی آن در این دو حوزه انجام می‌شود. از جمله اهداف این دانشکده آموزش افراد متخصص و دارای مهارت در زمینه‌ زیست پزشکی به منظور حل مشکلات بهداشتی افراد از طریق استفاده و پیشبرد فناوری می‌باشد. در این دانشکده از مفاهیمی همچون ریاضیات، فیزیک، علوم مواد، شیمی و.. بهره‌مند می‌گردند. 

شرایط پذیرش دانشگاه Grigore T. Popa رومانی

شرایط پذیرش دانشگاه گریگور تی پوپا- آموزشگاه دیار دانش

از جمله شرایط پذیرش این دانشگاه شامل شرایط تحصیلی در آن است که به سه زبان رومانیایی، انگلیسی و فرانسوی امکانپذیر است. آزمون برای ورود به دانشگاه، در نظر گرفته نشده است و هزینه‌ای بابت درخواست پذیرش اخذ نمی‌گردد. روند پذیرش بر اساس ارزیابی و بررسی ریز نمرات دبیرستان می‌باشد. مدارکی برای درخواست پذیرش نیاز است که در ادامه به ذکر آن می‌پردازیم.

مدارک لازم برای درخواست پذیرش دانشگاه 

تمامی دانشجویانی که قصد درخواست پذیرش در این دانشگاه را دارند، لازم است مدارکی را به دانشگاه ارائه نمایند:

 1. شناسنامه

 2. تمکن مالی

 3. ریز نمرات تحصیلی

 4. کپی گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه

 5. بیمه پزشکی

 6. مدرک اثبات مهارت زبان

 7. توصیه نامه از موسسه آموزشی شامل اطلاعات تماس و آدرس ایمیل که اطلاعات مربوط به تحصیلات دبیرستان را تایید نماید. 

هزینه تحصیل در دانشگاه گریگور تی پوپا رومانی

تحصیل در دانشگاه گریگور تی پوپا رومانی به صورت رایگان نیست و دانشجویان بین المللی باید شهریه پرداخت نمایند. نکته قابل ذکر این است که میزان شهریه پرداختی دانشجویان بین المللی با دانشجویان بومی متفاوت است. به طور میانگین، میزان پرداخت شهریه دانشجویان بین المللی در سال حدود 5000 یورو تعیین گردیده است. 

دانشجویان بین المللی علاوه بر پرداخت هزینه دانشگاه، هزینه‌های زندگی در رومانی شامل رفت و آمد، خرید کتاب، غذا، قبوض، اجاره و... را نیز باید پرداخت نمایند. 

مزایای تحصیل در دانشگاه Grigore T. Popa رومانی

 • کیفیت زندگی

 • هزینه تحصیل و شهریه مقرون به صرفه

 • عدم نیاز به آزمون ورودی

 • روند آنلاین درخواست پذیرش

 • تنوع فرهنگی و وجود ملیت‌های مختلف

جمع بندی

آموزشگاه تخصصی دیار دانش در زمینه ارائه اطلاعات و مشاوره راجع به تحصیل در دانشگاه گریگور تی پوپا Grigore T. Popa به شما عزیزان و متقاضیان بهترین شرایط را فراهم نموده است تا بتوانید به صورت تلفنی و یا حضوری راجع به اخذ پذیرش، تحصیل در این دانشگاه رومانی و... خدمات و اطلاعات جامعی را دریافت نمایید. این موسسه شما را در رسیدن به تحصیلات عالی یاری می‌نماید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید