X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

دانشگاه ایولیو هاتیگانو کلوژ ناپوکا + شرایط پذیرش و شهریه ها

02632728197 مشاوره و ثبت نام
دانشگاه ایولیو هاتیگانو کلوژ ناپوکا
آموزشگاه دیار دانش
آموزشگاه دیار دانش

دانشگاه پزشکی و داروسازی ایولیو هاتیگانو (Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca)در کشور رومانی تبدیل به یک مقصد بسیار جذاب برای دانشجویان بین المللی شده است که قصد تحصیل در رشته‌های مهمی همچون پزشکی، مهندسی و... را دارند. 
تحصیل پزشکی در رومانی در کلوژ ناپوکا به عنوان قدیمی‌ترین موسسه آموزش پزشکی است که در سال 1919 تاسیس گردید و رشته‌های مختلف پزشکی همچون دندانپزشکی و داروسازی در آن نقش مهمی ایفا نموده‌اند. 
برای دریافت اطلاعات و مشاوره راجع به تحصیل، بورسیه، امکانات دانشگاه و... از طریق شماره‌های ارتباطی با کارشناسان آموزشگاه تخصصی دیار دانش ارتباط بگیرید. 

 دانشگاه ایولیو هاتیگانو
تحصیل پزشکی در دانشگاه ایولیو هاتیگانو رومانی
 دانشکده پزشکی دانشگاه ایولیو هاتیگانو از یک سیستم آموزشی مدرن بهره‌مند است که مطابق با استانداردهای بین المللی می‌باشد. تحصیل در رشته پزشکی 6 سال طول می‌کشد و به زبان‌های رومانیایی، انگلیسی و فرانسه تدریس می‌گردد. این دانشکده از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که فرصت تحصیل در انواع رشته‌های پزشکی را فراهم نموده است. 
تحصیل داروسازی در دانشگاه ایولیو هاتیگانو رومانی
تحصیل داروسازی در دانشکده داروسازی ایولیو هاتیگانو در کلوژ ناپوکا از ساختار پیچیده‌ای برخوردار است که شامل آزمایشگاه برای رشته‌های تخصصی و فرعی می‌باشد. اهداف جدیدی همچون آموزش از طریق رایانه، بازسازی برنامه‌های درسی بر اساس استانداردهای اروپا تعیین گردید. تحصیل داروسازی در این دانشگاه 6 سال زمان می‌برد و به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی و رومانیایی تدریس می‌گردد. 
 دانشگاه ایولیو هاتیگانو رشته دندانپزشکی را ارائه نمی کند و برای اطلاعات جامع در رابطه با تحصیل دندانپزشکی در رومانی به این لینک مراجعه کنید

شرایط پذیرش دانشگاه پزشکی ایولیو هاتیگانو رومانی

 دانشگاه ایولیو هاتیگانو

برای دانشجویان انگلیسی زبان دانشگاه ایولیو هاتیگانو ، نیازی به آزمون ورودی نیست اما برای دانشجویانی که زبانشان انگلیسی نیست، لازم است در آزمون زبان انگلیسی شرکت کنند تا میزان مهارت زبان انگلیسی‌شان تقویت گردد. این دانشجویان باید گواهی مهارت زبان در سطح B2 را داشته باشند. 

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه ایولیو هاتیگانو
دانشجویانی که قصد تحصیل در رومانی در رشته‌های پزشکی را دارند لازم است مدارکی را به هنگام درخواست پذیرش ارسال نمایند:
•    شناسنامه
•    فرم تکمیل درخواست آنلاین
•    ریز نمرات تحصیلی
•    آخرین مدرک تحصیلی
•    تمکن مالی
•    مدرک پزشکی
•    کپی گذرنامه
•    مدرک اثبات مهارت در زبان

رشته‌های دانشگاه  Iuliu Hatieganu   

دانشگاه ایولیو هاتیگانو کلوژ ناپوکا یکی از 12 دانشگاه معتبر رومانی است که از کیفیت آموزشی بالایی برخوردار است. این دانشگاه دارای سه دانشکده مجزا است که فرصت تحصیل را در رشته‌های گوناگون فراهم می‌نماید. 
رشته‌های تحصیلی عبارتند از:
1.    رشته پرستاری
2.    رشته مامایی
3.    آزمایشگاه بالینی
4.    رادیولوژی و تصویر برداری
5.    دندانپزشکی
6.    بهداشت دندان
7.    داروسازی
8.    تغذیه و رژیم غذایی
9.    فیزیوتراپی و توانبخشی

هزینه تحصیل دانشگاه ایولیو هاتیگانو رومانی

 دانشگاه ایولیو هاتیگانو

تحصیل در دانشگاه Iuliu Hatieganu رایگان نیست بلکه دانشجویان باید شهریه تعیین شده را پرداخت نمایند. نکته قابل تامل این است که میزان شهریه پرداختی دانشجویان بین المللی با دانشجویان بومی متفاوت است. 
به طور کلی مبلغ شهریه دانشجویان بین المللی دانشگاه ایولیو هاتیگانو در سال 6000 یورو تخمین زده می‌شود که دانشجویان این مبلغ را می‌توانند در طی دو قسط یا به طور کامل و یکجا پرداخت نمایند. 
بورسیه تحصیلی
دانشگاه کلوژ ناپوکا رومانی به دانشجویانی که به لحاظ تحصیلی از عملکرد خوبی برخوردار باشند، بورسیه تحصیلی می‌دهد. مبلغ بورسیه تحصیلی، 2500 یورو در سال است. هم‌چنین کمک هزینه 2000 یورویی از طرف دانشگاه برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی و انتشار مقاله به کسانی که قصد شرکت در فعالیت‌های تحقیقاتی را دارند، اعطا می‌شود. 
امکانات دانشگاه ایولیو هاتیگانو رومانی

 دانشگاه ایولیو هاتیگانو

این دانشگاه یک کتابخانه دارد که در سال 1949 تاسیس گردیده است و بیش از 125000 جلد کتاب را در خود جای داده است. در بخش تاریخ پزشکی کتاب‌های نادری نگهداری می‌شود که حدود 23000 جلد کتاب می‌باشد. 
از دیگر خدمات و امکانات دانشگاه می‌توان به استخر، زمین تنیس، سالن بسکتبال، زمین گلف، بیسبال و... اشاره نمود. 
سخن پایانی
در این مقاله سعی نمودیم اطلاعاتی راجع به تحصیل دندانپزشکی در رومانی در دانشگاه ایولیو هاتیگانو Iuliu Hatieganu در کلوژ ناپوکا رومانی بیان نماییم. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره می‌توانید با مشاوران متخصص آموزشگاه دیار دانش ارتباط بگیرید. 
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید