X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه + شهریه ها + رشته ها و شرایط پذیرش

02632728197 مشاوره و ثبت نام
دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه
در ادامه این مطلب به بررسی شرایط پذیرش ، رشته ها ، شهریه ها و رنکینگ جهانی دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه می پردازیم
آموزشگاه دیار دانش
آموزشگاه دیار دانش

فهرست موضوعات

دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه

دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه یک دانشگاه دولتی است که در سال 1992 در توکات، ترکیه تاسیس شد. دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه یک دانشگاه شفاف، مشارکتی و کارآفرین است که اطلاعات و فناوری تولید می کند، به ساختار اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی منطقه کمک می کند و یک دانشگاه ترجیحی است. سال تحصیلی در دانشگاه قاضی عثمان پاشا شامل دو ترم است. پردیس تاشلیچیفتلیک دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه در جاده آماسیا و در 9 کیلومتری مرکز شهر توکات قرار دارد. در زمینی به مساحت تقریبی 2000 دکه در محله تاشلیچیفتلیک در فاصله دور تاسیس شد..

تحصیل در دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه
 دانشگاه قاضی عثمان پاشا
دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه در مقاطع کاردانی، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می پذیرد. زبان تحصیل در دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه، ترکی و انگلیسی می باشد. کسانی که قصد تحصیل در دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه را دارند، برای رشته های انگلیسی زبان باید در ابتدای ترم اول دانشگاه در آزمون مهارت زبان انگلیسی شرکت کنند. دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه به دانشجویان این امکان را می دهد که با نمرات کسب شده از تافل در خارج از دانشگاه به تحصیل در دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه بپردازند، البته مشروط به شرایط خاص. برای رشته های ترکی زبان شرط ورود به دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه آزمون تومر می باشد ، در صورت نداشتن مدرک تومر نگران نباشید، دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه در ترم اول، دوره زبان برایتان برگزار می کند. اخذ پذیرش از دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه را با خیال راحت به ما بسپارید.
 
شرایط پذیرش از دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه
 
شرط اخذ پذیرش در دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه آزمون یوس است. آزمون یوس امتحانی است که دانشجویان بین المللی باید در آن شرکت کرده و با توجه به نتیجه آن برای تحصیل در دانشگاه مورد نظر خود اقدام می کنند. پذیرش از دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه به مانند تمامی دانشگاه های خارج از ایران نیاز به ترجمه رسمی سوابق تحصیلی دارد. متقاضیان نظام قدیم برای تحصیل در دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه نیاز به ترجمه رسمی دیپلم و ریز نمرات و پیش دانشگاهی و ریز نمرات خود دارند. متقاضیان نظام جدید برای اخذ پذیرش از دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه نیاز به ترجمه رسمی دیپلم و ریز نمرات خود دارند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای اخذ پذیرش از دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه با مشاوران و متخصصان ما در آموزشگاه دیار دانش در ارتباط باشید.

دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه دارای 17 دانشکده، 2 مدرسه، 13 آموزشگاه حرفه ای و 1 موسسه به شرح زیر می باشد:
 
دانشکده ها
1.    دانشکده پزشکی
2.    دانشکده دندانپزشکی
3.    دانشکده علوم بهداشت اربعه
4.    دانشکده داروسازی
5.    دانشکده تعلیم و تربیت
6.    دانشکده حقوق
7.    دانشکده اقتصاد و علوم اداری
8.    دانشکده علوم اسلامی
9.    دانشکده فنی و مهندسی و معماری
10.    دانشکده علمی کاربردی نیکسر
11.    دانشکده علوم بهداشت
12.    دانشکده علوم ورزشی
13.    دانشکده علوم و هنر
14.    دانشکده کشاورزی
15.    دانشکده علوم اجتماعی و انسانی اربعه
16.    دانشکده هنر های زیبا
17.    دانشکده علوم کاربردی تورهال

دانشگاه قاضی عثمان پاشا

مدارس
1.    دانشکده گردشگری و هتلداری Zile Dinçerler
2.    دانشکده زبان های خارجی

آموزشگاه های حرفه ای
1.    دانشکده حرفه ای آموزش عالی Almus
2.    مدرسه حرفه ای دادگستری
3.    دانشکده آموزش عالی Artova
4.    آمورزشکده خدمات بهداشتی حرفه ای Erbaa
5.    مدرسه خدمات بهداشتی حرفه ای تورهال
6.    هنرستان Erbaa
7.    مدرسه حرفه ای تورهال
8.    هنرستان Niksar
9.    آموزشگاه حرفه ای زیله
10.    هنرستان Pazar
11.    هنرستان Residiye
12.    هنرستان توکات
13.    آموزشگاه حرفه ای خدمات بهداشتی درمانی توکات

موسسات
1.    دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش

امکانات دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه

دانشگاه قاضی عثمان پاشا

دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه دارای امکانات زیادی از جمله:
امکانات ورزشی: کلیه مجموعه های ورزشی در محوطه دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه قابل استفاده توسط کارکنان و دانشجویان می باشد. همچنین تیم های ورزشی دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه نیز در این مکان ها فعالیت خود را انجام می دهند. در ترم بهار، مسابقاتی برای رده های پرسنلی و دانشجویی در بسیاری از شاخه ها در چارچوب فعالیت های جشن جوانان برگزار شد و جوایز مقام سوم داده می شود. مدارس دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه در مناطق در این مسابقات شرکت می کنند. دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه هر ساله در مسابقاتی که توسط فدراسیون ورزش دانشگاه ها برگزار می شود در 18 شعبه شرکت کرد و به مدارج موفق بسیاری دست یافت. باشگاه ورزشی دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه در سال 2007 تاسیس شد. در شاخه های فوتبال، بسکتبال و دو و میدانی در لیگ های محلی فعالیت می کند.
مکان هایی در دانشگاه برای ایجاد ورزش:
•    امکانات ورزشی پردیس TAŞLIÇİFLİK
•    سالن بدنسازی چند منظوره
•    امکانات ورزشی در فضای باز (بسکتبال، والیبال و تنیس)
•    زمین فوتبال چمن مصنوعی و تریبون 1750 نفره
•    سالن بدنسازی
•    میدان Astroturf
•    پیست دو و میدانی
•    استخر نیمه المپیک 
خوابگاه: خوابگاه های مرکز شهر دارای ظرفیت تخت 7253 نفر، 2535 پسر و 4718 دختر می باشد. وسایل حمل و نقل عمومی ارائه شده توسط شهرداری و حمل و نقل خصوصی به تمام خوابگاه های دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه در محوطه دانشگاه و مرکز شهر خدمات رسانی می کنند.
امکانات اجتماعی: دانشجویان دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه که در خوابگاه های این دانشگاه واقع در محوطه دانشگاه اقامت دارند، می توانند از تسهیلات اجتماعی که ساختمان اداره در آن قرار دارد بهره مند شود.
غذاخوری-رستوران مرکزی، سفره خانه های بلوک، بیلیارد، شیرینی پزی، فتوکپی، سینما، آرایشگر، کافه اینترنت، آرایشگاه، بدنسازی، خیاط، مزرعه، لباسشویی، تعمیر موبایل – فروش، واحد تعمیر کفش و واحد خشک شویی وجود دارد.
امکانات تغذیه: سرویس غذای پردیس Taslıçiftlik توسط اداره بهداشت، فرهنگ و ورزش از تاریخ 1391/02/07 ارائه شده است. غذاهای تهیه شده در محیطی سالم، صحیح، با کیفیت و بهداشتی در کافه تریا مرکزی دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه به دانشجویان و کارکنان ارائه می شود. در کافه تریا مرکزی دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه، ناهار و شام برای دانشجویان سرو می شود و ناهار برای کادر اداری و دانشگاهی ارائه می شود.

رشته های دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه

دانشگاه قاضی عثمان پاشا

دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه دارای دانشکده ها و مدارس بسیاری می باشد، که هرکدام دارای چندین رشته می باشند.
پزشکی
دندانپزشکی
فیزیوتراپی 
پرستاری
معماری
علوم بهداشت
مهندسی کامپیوتر
برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه با مشاوران و متخصصان ما در آموزشگاه دیار دانش تماس بگیرید.

شهریه دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه 

دانشگاه قاضی عثمان پاشا

شهریه دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه در مقایسه با دانشگاه های خصوصی کشور ترکیه مقرون به صرفه تر است. اما میزان شهریه این دانشگاه متناسب با رشته و مقطع تحصیلی دانشجو متغییر است.
پزشکی : 30.000 لیر
دندانپزشکی : 20.000 لیر
فیزیوتراپی : 3.500 لیر
پرستاری : 5.000 لیر
معماری : 5.000 لیر
علوم بهداشت : 1.750 لیر
مهندسی کامپیوتر: 6.000 لیر
برای کسب اطلاعات بیشتر از شهریه های دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه با مشاوران و متخصصان ما در آموزشگاه دیار دانش تماس بگیرید.

آدرس و وب سایت دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه

دانشگاه قاضی عثمان پاشا

وب سایت دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه : برای کسب اطلاعات بیشتر از دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه به سایت دانشگاه به آدرس   http://www.gop.edu.tr  مراجعه کنید.
آدرس دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه:
دانشگاه قاضی عثمان پاشا ، تاشلیچیفتلیک یرلشکسی ، 60250 مرکزی ، توکات مرکزی ، توکات
Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Taşlıçiftlik Yerleşkesi, 60250 Merkez/Tokat Merkez/Tokat

آموزشگاه دیار دانش چگونه اخذ پذیرش از دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه را آسان نموده؟
 
آموزشگاه دیار دانش به عنوان تخصصی ترین مرکز برگزاری کلاس های آمادگی آزمون یوس در کرج و تهران و به صورت آنلاین (غیر حضوری) در سراسر کشور با بهره مندی از برجسته ترین اساتید، شما را برای کسب بالاترین نمره در آزمون یوس، برای ورود به دانشگاه های دولتی ترکیه آماده می کند.

توکات

توکات مرکز استان توکات ترکیه در منطقه میانی دریای سیاه آناتولی است. این شهر در محل تلاقی رودخانه توکات واقع شده است. در سرشماری سال 2018، شهر توکات 155000 نفر جمعیت داشته است.
توکات دارای آب و هوای مدیترانه ای تابستانی گرم یا به طور متناوب آب و هوای قاره ای است ( Köppen : Csa, Trewartha : Dc ). به دلیل ارتفاع نسبتاً زیاد و موقعیت داخلی، زمستان‌ها سردتر با میانگین پایین‌ترین سطح زیر نقطه انجماد و بارش برف سالانه است.
مهمترین نقطه عطف قلعه توکات است، یک ارگ عثمانی با 28 برج بر روی تپه سنگی مشرف به شهر، که ممکن است الهام بخش شخصیت خیالی برام استوکر کنت دراکولا باشد، در یکی از سیاه چال های آن زندانی شد


 


  • دانشگاه قاضی عثمان پاشا در کدام شهر ترکیه واقع شده است ؟

    توکات

  • زبان تحصیل در دانشگاه قاضی عثمان پاشا ترکیه چیست ؟

    ترکی استانبولی


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید