X
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه + شرایط پذیرش

02632728197 مشاوره و ثبت نام
دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه

در ادامه این مطلب به بررسی شرایط پذیرش و معرفی دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه می پردازیم

آموزشگاه دیار دانش
آموزشگاه دیار دانش

دانشگاه اوستیم تکنیک

دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه

دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه یک دانشگاه خصوصی است که در سال 2017 توسط بنیاد اوستیم در آنکارا تأسیس شد.
دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه چشم انداز "دانشگاه صنعت" بودن را برای خود تعیین کرده است. در همکاری قوی با تجارت، صنعت و جامعه، دانشگاه صنعت را پوشش می دهد.
• ارائه زیرساخت ها و امکانات آموزشی، پژوهشی و کاربردی مطابق با استانداردهای بین المللی به دانشجویان خود به ویژه در زمینه های طراحی و آموزش با آخرین سیستم های تولیدی و فناوری های نوین.
• داشتن دانش و تجهیزات مورد نیاز دنیای تجارت رقابتی. فارغ التحصیل دارای ارزش هایی مانند اعتماد به نفس، خودسازی کامل، تجربه، نوآوری، کارآفرینی، آگاهی فرهنگی بالا و پذیرش ارزش های انسانی.
• ایفای نقش فعال در افزایش شایستگی توسعه علم و فناوری کشور.
• مسئولیت توسعه منطقه و کشور با تولید پروژه ها و راهکارهای بدیع.

 دانشگاه اوستیم تکنیک

تحصیل در دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه
 
دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می پذیرد. زبان تحصیل در دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه، ترکی و در برخی رشته ها انگلیسی می باشد. کسانی که قصد تحصیل در دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه را دارند، برای رشته های انگلیسی زبان باید در ابتدای ترم اول دانشگاه در آزمون مهارت زبان انگلیسی شرکت کنند. دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه به دانشجویان این امکان را می دهد که با نمرات کسب شده از تافل در خارج از دانشگاه به تحصیل در دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه بپردازند، البته مشروط به شرایط خاص. برای رشته های ترکی زبان شرط ورود به دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه آزمون تومر می باشد، در صورت نداشتن مدرک تومر نگران نباشید، دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه در ترم اول، دوره زبان برایتان برگزار می کند. اخذ پذیرش از دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه را با خیال راحت به ما بسپارید.
 
شرایط پذیرش از دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه
 دانشگاه اوستیم تکنیک
شرط اخذ پذیرش در دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه آزمون یوس ( اجباری نیست ) است. آزمون یوس امتحانی است که دانشجویان بین المللی باید در آن شرکت کرده و با توجه به نتیجه آن برای تحصیل در دانشگاه مورد نظر خود اقدام می کنند. پذیرش از دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه به مانند تمامی دانشگاه های خارج از ایران نیاز به ترجمه رسمی سوابق تحصیلی دارد. متقاضیان نظام قدیم برای تحصیل در دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه نیاز به ترجمه رسمی دیپلم و ریز نمرات و پیش دانشگاهی و ریز نمرات خود دارند. متقاضیان نظام جدید برای اخذ پذیرش از دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه نیاز به ترجمه رسمی دیپلم و ریز نمرات خود دارند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ازدانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه به سایت دانشگاه به http://www.ostimteknik.edu.tr  مراجعه کنید و یا برای اخذ پذیرش از دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه با مشاوران و متخصصان ما در آموزشگاه دیار دانش در ارتباط باشید.
 
دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه دارای 3 دانشکده، 2 موسسه و 2 آموزشگاه حرفه ای به شرح زیر می باشد:
 دانشگاه اوستیم تکنیک
دانشکده ها
1.    دانشکده مهندسی
2.    دانشکده علوم اقتصاد و اداری
3.    دانشکده معماری و طراحی

موسسات
1.    دانشکده تحصیلات تکمیلی علوم طبیعی و کاربردی
2.    دانشکده تحصیلات تکمیلی علوم اجتماعی

آموزشگاه های حرفه ای
1.    هنرستان فنی حرفه ای
2.    دپارتمان زبان های خارجی

رشته های دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه

دانشگاه اوستیم تکنیک

دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه دارای دانشکده ها و مدارس و آموزشگاه های بسیاری می باشد، که هرکدام دارای چندین رشته می باشند.
طراحی صنعتی (ترکی)
 معماری داخلی و طراحی محیطی (ترکی) 
مهندسی کامپیوتر (ترکی) 
مهندسی رایانه 
مهندسی برق و الکترونیک 
مهندسی صنایع (ترکی) 
مهندسی نرم افزار (ترکی) 
مهندسی نرم افزار 
علم و مهندسی مواد 
مهندسی مکانیک 
مدیریت کسب و کار 

دانشگاه اوستیم تکنیک
اقتصاد
تجارت و امور مالی بین المللی
سیستم های اطلاعات مدیریت (انگلیسی)
سیستم های اطلاعات مدیریت (ترکی)
بازار یابی
فناوری دستگاه های زیست پزشکی
برنامه نویسی کامپیوتر
امنیت سایبری
برق
و...
برای کسب اطلاعات بیشتر از رشته های دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه با مشاوران و متخصصان ما در آموزشگاه دیار دانش تماس بگیرید.

شهریه دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه 

دانشگاه اوستیم تکنیک
 
همانطور که گفته شد دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه یک دانشگاه خصوصی است، برای همین شهریه های آن نسبت به دیگر دانشگاه های دولتی ترکیه، بالاتر است، اما میزان شهریه این دانشگاه متناسب با رشته و مقطع تحصیلی دانشجو متغییر است. برای کسب اطلاعات از شهریه های دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه با مشاوران و متخصصان ما در آموزشگاه دیار دانش تماس بگیرید.

آموزشگاه دیار دانش چگونه اخذ پذیرش از دانشگاه اوستیم تکنیک ترکیه را آسان نموده؟
 
آموزشگاه دیار دانش به عنوان تخصصی ترین مرکز برگزاری کلاس های آمادگی آزمون یوس در کرج و تهران و به صورت آنلاین (غیر حضوری) در سراسر کشور با بهره مندی از برجسته ترین اساتید، شما را برای کسب بالاترین نمره در آزمون یوس، برای ورود به دانشگاه های دولتی ترکیه آماده می کند.

دانشگاه اوستیم تکنیک

آنکارا

در 23 آوریل 1920، مجلس ملی بزرگ ترکیه در آنکارا تأسیس شد که در جریان جنگ استقلال ترکیه به مرکز جنبش ملی ترکیه تبدیل شد. آنکارا پس از تأسیس جمهوری در 29 اکتبر 1923 به پایتخت جدید ترکیه تبدیل شد. آنکارا همچنین یک شهر تجاری و صنعتی مهم است که در مرکز شبکه های جاده ای و راه آهن ترکیه قرار دارد. نام این شهر پشم آنگورا برگرفته از خرگوش آنگورا ، بز مو بلند آنگورا می باشد. این منطقه همچنین به خاطر گلابی، عسل و انگور مسقطی معروف است. اگر چه آنکارا در یکی از خشک ترین مناطق ترکیه قرار دارد و عمدتاً توسط پوشش گیاهی استپی احاطه شده است (به جز مناطق جنگلی در حاشیه جنوبی)، می توان آنکارا را از نظر مناطق سبز به ازای هر ساکن، با 72 متر مربع  شهری سبز در نظر گرفت.


  • آیا می شود بدون آزمون وارد دانشگاه اوستیم تکنیک شد ؟

    بله

  • دانشگاه اوستیم تکنیک در کدام شهر واقع شده است ؟

    آنکارا


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید